szkolenia specjalistyczne


szkolenia i  praktyka pod okiem mentorów chirurgii plastycznej

Zdobyta specjalizacja z chirurgii ogólnej a potem z chirurgii plastycznej oraz odbyte jednorazowe szkolenia to nie wszystko. Chirurdzy plastycy z mojego pokolenia mieli okazję obserwować ewolucję chirurgii plastycznej w Polsce. Jej rozwój na rynku usług prywatnych. Kliniczna chirurgia plastyczna nie jest równa tej wykonywanej w ramach prywatnej praktyki zawodowej. Naturalnie kliniczne doświadczenie to podstawa i fundament, którego ukoronowaniem jest specjalizacja z chirurgii plastycznej. Jednak chirurgia plastyczna prywatna wymaga nabicia ręki chirurgicznej przez kilka lat pod okiem jej mentorów. Oczekiwania pacjentek w prywatnych klinikach w większości przypadków dotyczą polepszenia walorów estetycznych. Nie są to operacje ratujące życie. Przez ponad 10 lat zdobywałem warsztat pod okiem mentorów polskiej chirurgii plastycznej. Dzięki temu w pełni odpowiedzialnie  mogę wykonywać operacje i zabiegi w ramach prywatnej praktyki zawodowej.

chirurgia plastyczna i szkolenia cykliczne

Jako rzetelny chirurg plastyk chcę zapewnić pacjentom najwyższy poziom usług. Cały czas systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe. Uczestniczę zarówno teoretycznie jak i praktycznie w istotnych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach i sympozjach naukowych. W zdecydowanej części z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Jestem doświadczonym badaczem klinicznym z certyfikatem kwalifikowanego specjalisty GCP. Uczestniczę w międzynarodowych projektach badawczych, dotyczących problemów gojenia ran, nowoczesnego leczenia blizn, nowatorskich opatrunków. Opatrunkom przeciwkrwotocznych  poświęcona jest również moja praca doktorska..  Dwukrotnie (w latach 2007 i 2008) miałem zaszczyt być wykładowcą akademii Oxford Wound Healing Summer School, jestem również autorem i współautorem licznych prac naukowych (bibliografia), prezentowanych na kongresach krajowych i zagranicznych, w tym na 11th ESPRAS Congress w Rhodes. W chirurgii plastycznej proces gojenia się ran jest szczególnie ważny. Chirurg plastyk musi okaleczyć pacjenta, żeby uzyskać oczekiwany efekt.

szkolenia z zakresu medycyny estetycznej

Współpracując z centrum szkoleniowym Fenice przeprowadziłem liczne szkolenia dla lekarzy wielu specjalizacji z zakresu medycyny estetycznej. (kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, wypełniacze). Pacjent – jego oczekiwania, a faktyczna natura defektów estetycznych. Dobór odpowiedniej substancji wypełniającej dostępnej na rynku medycyny estetycznej.

Jestem czynnym członkiem PTCHPRiE.

szkolenia lifting miękki nieoperacyjnyszkolenia powiększania piersi implantami dr Zoń  

szkolenia z mezoterapii dr Zońszkolenia z wypełniaczy dr Zoń

mezoterapia dr Zoń lifting miękki nieoperacyjny

  mezoterapia chirurg plastyk dr Zońpowiększanie ust wypełniacze dr Zoń

medycyna estetyczna dr Zońginekologia estetyczna