zabiegi chirurgii plastycznej


zabiegi chirurgii plastycznej

Dr Bartłomiej Zoń  przeprowadza kompleksowe operacje: twarzy, piersi i sylwetki. Jest specjalistą chirurgii plastycznej i specjalistą chirurgii ogólnej. Członek PTChPRiE. Dr Bartłomiej Zoń posiada pełną, ciągle aktualizowaną wiedzę medyczną popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym zarówno klinicznym jak i zdobywanym w prywatnej praktyce zawodowej.  Uczestnik licznych sympozjów, szkoleń i warsztatów z zakresu chirurgii plastycznej.

Dr Zoń oprócz profesjonalizmu reprezentuje maksymalnie zindywidualizowane podejście do każdego Pacjenta, do jego oczekiwań i pragnień. Stuprocentowo się przygotowuje i angażuje do każdej przeprowadzanej operacji czy zabiegu. Nigdy nie pomijają pełnego wywiadu lekarskiego w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do danego zabiegu. W każdym przypadku informuje pacjenta o tym, jak będzie przebiegała rekonwalescencja otaczają go pełną opieką pooperacyjną. Zawsze na konsultacje poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent.

najpopularniejsze zabiegi

Do najpopularniejszych zabiegów należy powiększanie piersi. Zazwyczaj implantami anatomicznymi ze względu na bardziej naturalny wygląd piersi. Plastyka brzucha pozwala kobietom, które mają ładną proporcjonalną sylwetkę odzyskać płaski jędrny brzuch. Duży nadmiar skóry na brzuchu nie jest możliwy w niektórych przypadkach do usunięcia bez ingerencji chirurgicznej. Plastyka nosa, ponieważ nos jest dominującym elementem twarzy i zmiana jego kształtu wpływa na wygląd zarówno z przodu jak i z profilu. Plastyka powiek w sumie nie jest zabiegiem inwazyjnym, ale pozwala odzyskać blask w spojrzeniu.

zabiegi z chirurgii plastycznej Warszawa i ich cena

Niesamowite jest to, że w większości przypadków dowiadujemy się, że tym czynnikiem była cena  operacji plastycznej. Nie są najważniejsze  kwalifikacje i doświadczenie chirurga plastyka, warunki w jakich będzie operowana pacjentka lub pacjent, jakość materiałów użytych do zabiegu czy opieka pooperacyjna. Nie, najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o poddaniu się operacji plastycznej jest cena.

czy cena operacje powinna być czynnikiem determinującym podjęcie decyzji?

Nie zaczynaj swojej przygody z chirurgią plastyczną od pytania o cenę. Dowiedz się więcej na temat umiejętności i doświadczenia chirurga, lub sprawdzenia warunków, w których odbędzie się operacja. Weryfikacja umiejętności chirurga plastyka po cenie to ogromny błąd. Dobrzy, odpowiedzialni i szanujący się chirurdzy plastycy nigdy nie zejdą poniżej pewnego poziomu ceny operacji plastycznej, na którą oprócz ich nabitej ręki i doświadczenia, co w sumie ma przynieść oczekiwany efekt składa się również utrzymanie Kliniki, zespołu, materiały, leki, opieka pooperacyjna i wiele innych. „To wszystko składa się na cenę końcową operacji lub zabiegu. Więc radykalnie niższa cena oznacza, że gdzieś pojawią się zaniedbania a to wszystko podnosi ryzyko związane z operacją. Czyli ryzykujesz samą lub samym sobą.

Rzadko, który z Pacjentów zdaje sobie sprawę, że podczas operacji oprócz samego chirurga plastyka na sali znajduje się również asystent, instrumentariuszka, anestezjolog i pielęgniarka anestezjologiczna a po operacji pielęgniarka dyżurna i lekarz na dyżurze, lub pod telefonem. Do tego koszty materiałów i leków anestezjologicznych, pobyt pooperacyjny i ciągła opieka. W związku z tym, jeżeli cena zabiegu wyraźnie odbiega od średniej rynkowej ceny to można się spodziewać, że gdzieś jest haczyk, na czymś trzeba zaoszczędzić a to grozi ogromnym ryzykiem. Zarówno pod względem jakości jak i bezpieczeństwa.  Więc pomimo tego, że koszt lub cena jakiejkolwiek operacji plastycznej jest ważna to jednak priorytetem powinno być doświadczenie i wiedza chirurga plastyka, kwalifikacje całego zespołu oraz warunki w jakich będzie wykonywana operacja.