kolagen


KOLAGEN

Jest to główny budulec, któremu zawdzięczamy zdrową, młodą i jędrną skórę. Z wiekiem produkcja kolagenu spada, włókna stają się coraz słabsze, a skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek grawitacyjnych a z czasem zauważalne zmiany w owalu twarzy. Istnieje kilkanaście typów kolagenu jednak kolagen typu I jest najpowszechniej występującym w organizmie. Tworzy on ścięgna, tkankę bliznowatą, tkankę kostną, a także tkankę łączną skóry i tkanki podskórnej. 

Włoski preparat Linerase to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I. W pełni certyfikowany i  przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej. 

Jego stosowanie poprawia kondycję skóry poprzez zwiększenie jej jędrności, nawilżenie i poprawę kolorytu.

Wskazania: rewitalizacja skóry twarzy, szyi oraz dłoni; zmniejszenie oznak starzenia się skóry; poprawa elastyczności skóry; rozstępy.

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry Pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

Czas zabiegu: 30 -45 min. w zależności od ilości obszarów.