+48 605 206 407
zon@chirurgplastyk.pl

Klinika Chęciński

CHIRURGIA PLASTYCZNA WARSZAWA DR BARTŁOMIEJ ZOŃ | CHIRURG PLASTYK | CHIRURG OGÓLNY

Współpracuję z renomowaną Kliniką Chęciński – Kliniką Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej  w Warszawie na górnym Mokotowie.

dr Zoń | Klinika Chęciński

W Klinice Chęciński oprócz odpowiednio przystosowanej, spełniającej wszystkie normy powierzchni współpracuję z zespołem ludzi, którzy tworzą jej serce. Doświadczony personel, specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej współpracujący z Kliniką są gwarancją najwyższej jakości usług. Pacjenci, którzy korzystają z moich usług oprócz dobrego chirurga plastyka, wykwalifikowanego zespołu oraz najwyższej jakości sprzętu i bloku zabiegowo  – operacyjnego, zwracają baczną  uwagę na  pełne wsparcie przed i pooperacyjne.  To wsparcie z mojej strony i pomoc musi mieć miejsce już od momentu pierwszej konsultacji, przez dzień samej operacji,  aż do momentu przejścia pełnej rekonwalescencji pooperacyjnej. W Klinice Chęciński mogę zapewnić pacjentom  holistyczne podejście, które jest dla nich  gwarantem  pełnego bezpieczeństwa i poczucia komfortu.

specjalista chirurgii plastycznej Warszawa

Najlepszym dowodem, na to, że spełniamy oczekiwania pacjentów jest 10-letnie funkcjonowanie Kliniki Chęciński na warszawskim rynku chirurgii plastycznej. Jest to jedna z dłużej funkcjonujących klinik chirurgii plastycznej w Warszawie. Opinie pacjentów, którzy oprócz zadowolenia z efektów operacji zawsze doceniają pracę i wsparcie całego zespołu Kliniki Chęciński poczynając od recepcji, poprzez opiekę pielęgniarską, aż do przejścia pełnego procesu rekonwalescencji przy naszym wsparciu są bezcenne.

nie ilość, ale jakość

Klinika Chęciński to kameralne miejscem z pełnoprofilową salą operacyjną. Stworzone przez jednego z mentorów chirurgii plastycznej dr Jerzego Chęcińskiego. Nie jest to miejsce nastawione na ilość przeprowadzanych operacji, ale na ich jakość. To chirurgiczna perełka, oferująca pełen profesjonalizm i zarazem pełen komfort. Dla każdego Pacjenta mam możliwość zarezerwować odpowiednią ilość czasu, przeprowadzić szczegółowy wywiad lekarski. Ustalam wskazania i przeciwwskazania do operacji. Dokładnie informuję o rekonwalescencji po zabiegu i co jest jednym z najtrudniejszych momentów dla pacjenta o możliwych powikłaniach. Uczciwość lekarska nie pozwala im na przeprowadzanie operacji z zakresu chirurgii plastycznej bez odpowiedniego przygotowania i należytej staranności. W Klinice Chęciński gwarantujemy pełną opiekę pooperacyjną. Operacje i zabiegi przeprowadzane są w profesjonalnie wyposażonej, klimatyzowanej sali operacyjnej oraz sali zabiegowej z zachowaniem wszelkich zasad aseptyki i antyseptyki. Posiadamy własną sterylizację. Sala pooperacyjna dla Pacjentów posiada TV, WiFi, klimatyzację i komfortową łazienkę. Klinika Chęciński spełnia normy UE.

Klinika Chęciński lokalizacja – serce górnego Mokotowa