Implanty anatomiczne czy okrągłe?

Published by chirurg plastyk on

Oceniając anatomię pacjentki, jak również jej oczekiwania do wyboru mamy dwa rodzaje implantów: implanty silikonowe okrągłe lub implanty silikonowe konturowe. Właściwie wybór samego kształtu implantów jest w dużym stopniu związany z oczekiwaniami pacjentki. Reszta to już doświadczenie, umiejętności i rozsądek chirurga plastyka.

Implanty piersiowe okrągłe.

Implanty okrągłe swoim kształtem dają wrażenie pełnych, podniesionych piersi. Profil piersi przy wykorzystaniu tego typu implantów przypomina półkulę. Rozmiar piersi po zaimplementowaniu implantów okrągłych, jest ściśle związany z wysokością projekcji profilu implantów. Implanty okrągłę posiadają kilka wysokości projekcji: standardową, średnią, wysoką i ultrawysoką. Dobór odpowiednich implantów jest ściśle związany z budową anatomiczną, rozmiarem i anatomią piersi oraz oczekiwaniami pacjentki.

Imlanty piersiowe konturowe anatomiczne.

Odpowiedzią na oczekiwania pacjentek, którym zależy na bardziej naturalnym wyglądzie piersi są implanty konturowe, które wyglądem zbliżone są do typowego i bardzo naturalnego łezkowatego kształtu kobiecych piersi. Dostępnych jest aż 9 różnych modeli implantów, dzięki którym chirurg plastyk może bardzo precyzyjnie dobrać kształt implantów do każdej sylwetki..

Dr Bartłomiej Zoń powiększenie piersi Warszawa.

Dr Bartłomiej Zoń korzysta z najlepszych dostępnych na polskim rynku implantów. Dołączył do grona ekspertów firmy Mentor – lidera i  czołowego producenta najwyższej jakości implantów piersiowych zarówno okrągłych jak i konturowych na świecie. Dr Zoń współpracuje z CM Damiana oraz z Kliniką Chęciński w Warszawie.

error: www.chirurgplastyk.pl