KONTAKT | DR ZOŃ | KLINIKA CHĘCIŃSKI

Konsultuję oraz  wykonuję operacje z zakresu chirurgii plastycznej i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie w renomowanej Klinice Chęciński na Starym Mokotowie. Klinika dr Jerzego Chęcińskiego to klinika chirurgii plastycznej na światowym poziomie. Jedna z najdłużej funkcjonujących prywatnych klinik w Warszawie. Klinika Chęciński jest kameralnym miejscem, w którym wszyscy podchodzą do pacjenta indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Zapraszam.

kontakt chirurg plastyk

M: 605 206 407 (dr Bartłomiej Zoń)

kontakt chirurg plastyk

 zon@chirurgplastyk.pl

Dane do przelewu:

Prywatna Praktyka Lekarska Bartłomiej Zoń

Raiffeisen Bank Polska

16 1750 0012 0000 0000 3574 4606

DR BARTŁOMIEJ ZOŃ | CHIRURG PLASTYK | WARSZAWA

Wiele lat zdobywałem doświadczenie pod okiem mentorów chirurgii plastycznej. Niezależnie od ilości wykonanych operacji i zabiegów, za każdym razem konsultując i operując czuje duże wyzwanie i ogromne poczucie odpowiedzialności. Zadowolenie Pacjentów z efektu końcowego zależy nie tylko od metody przeprowadzenia przeze mnie operacji, zabiegu oraz procesu gojenia. Zależy przede wszystkim od zdobytego doświadczenia. Właśnie z tego powodu, do każdego z moich Pacjentów podchodzę bardzo indywidualnie. Zdaję sobie sprawę, że jestem po to aby spełnić jego pragnienia i oczekiwania, naturalnie o ile jest to możliwe. Każdą operację, lub zabieg wykonuję z należytym przygotowaniem i starannością. Moi Pacjenci muszą mieć pewność, że w pełni mogą mi zaufać. Dla każdego rezerwuję odpowiednią ilość czasu, przeprowadzam szczegółowy wywiad lekarski. Ustalam wskazania i przeciwwskazania, wreszcie dokładnie informuję o rekonwalescencji po zabiegu. Zapewniam pełną opiekę pooperacyjną oraz całkowitą dyskrecję.

  członek zwyczajny PTCHPRiE

KLINIKA CHĘCIŃSKI | DR BARTŁOMIEJ ZOŃ CHIRURG PLASTYK WARSZAWA | MOKOTÓW | KAZIMIERZOWSKA 43

Współpracuję z renomowaną Kliniką Chęciński w Warszawie. Klinika dr Jerzego Chęcińskiego to klinika chirurgii plastycznej na światowym poziomie. Jedna z najdłużej funkcjonujących prywatnych klinik w Warszawie. Klinika Chęciński jest kameralnym miejscem z pełnoprofilową salą operacyjną. Profesjonalizm, szeroka wiedza poparta bogatym doświadczeniem, indywidualne podejście do pacjenta, to główne atuty naszego Zespołu.

Klinika Chęciński znajduje się w Warszawie na górnym Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej 43.

POWIĘKSZANIE PIERSI

ZABIEGI CHIRURGII PLASTYCZNEJ

szkolenia specjalistyczne

error: www.chirurgplastyk.pl