operacje plastyczne piersi

Piękny, zdrowy i zadbany wygląd biustu jest ozdobą kobiecego ciała. Wygląd piersi ma ogromny wpływ na poczucie kobiecości.Piersi dla większości kobiet są ich zdecydowanym atrybutem.  Odbiegając swoim wyglądem i wielkością od  wyobrażeń i oczekiwań pacjentek okazują się być źródłem dużych kompleksów i niezadowolenia. U jednych pań genetyka jest autorką braku satysfakcji, inne walczą z konsekwencjami utraty wagi, lub efektami przebytej ciąży. Same ćwiczenia, masaże jak również kremy nie są w stanie realnie, znacząco i długookresowo powiększyć piersi. Nie mają również wpływu na zmianę ich kształtu oraz wielkości. Operacje plastyczne piersi to bardzo duża grupa zabiegów chirurgii plastycznej. Są jednymi z najczęściej wykonywanych operacji w ramach chirurgii plastycznej na świecie.

operacje plastyczne piersi rodzaje

Najbardziej popularną operacją z zakresu operacji plastycznych piersi jest operacja powiększania piersi z użyciem implantów. Zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Polsce operacje powiększania piersi  wykazują trend rosnący. Jestem ekspertem w powiększaniu piersi implantami. Proponuję implanty piersiowe czołowych producentów spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Stosuję  implanty wypełnione żelem silikonowym okrągłe lub profilowane. Wszystko zależy od oczekiwań pacjentek. W czasie konsultacji wykonuję odpowiednie pomiary proporcji sylwetki pacjentki. Następnie proponuję najlepiej dobrane implanty pod względem rozmiaru i kształtu, które spełnią oczekiwania. 

powiększanie piersi powiększanie piersi powiększanie piersi

Plastyka powiększenia piersi połączona z podniesieniem  piersi to kolejna operacja z grupy operacji plastycznych piersi. Przyniesie najlepszy rezultat w przypadku pacjentek, które mają piersi o dużym stopniu obwisłości. Jednocześnie zależy im na osiągnięciu odpowiedniego kształtu i odpowiedniej wielkości piersi. Operacja podniesienia piersi pozwala odzyskać ich dawny wygląd i kształt bez  zmiany ich wielkości. Finalną decyzję warunkuje stopień obwisłości, kształt piersi oraz oczekiwania pacjentek. Operacja zmniejszenia piersi jest wskazana w przypadku pacjentek o bardzo dużych piersiach. Często jest to również powiązane z dużym stopniem obwisłości. W tym przypadku oprócz samego efektu wizualnego pacjentki chcą pozbyć się silnych dolegliwości bólowych związanych z  tak dużym obciążeniem.

Więcej:

 

powiększanie piersi

podniesienie piersi z powiększeniem

jakie implanty – powiększanie piersi

przed zabiegiem powiększania piersi

error: www.chirurgplastyk.pl