Trójfazowy Program diagnostyczno-terapeutyczny to trzy etapy:

Faza I PEELINGI – złuszczanie martwych komórek za pomocą preparatów chemicznych. Peelingi  są punktem wyjścia do późniejszego procesu rewitalizacji skóry. Poddając się serii zabiegów odpowiednio ułożonej przez lekarza medycyny estetycznej spłycą się drobne zmarszczki, znikną przebarwienia i inne niedoskonałości skóry, jak również zwiększy się jej elastyczność.

Faza II – BIOSTYMULACJA (TAKŻE AUTOLOGICZNA) MEZOTERAPIA, OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Zabiegi w przeciwieństwie do terapii laserowych można wykonywać przez cały rok co pozwala na regularne dbanie o skórę.  Zauważalne, delikatne i naturalne zmiany widać już po pierwszym zabiegu. Skóra twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni staje się bardziej nawilżona i sprężysta, nabiera jednolitego koloru. Wyglądamy na bardziej wypoczętych i zrelaksowanych.  Z drugiej strony spowalniamy i opóźniamy proces starzenia się.

Zabieg polega na dobraniu odpowiedniego preparatu, który najlepiej odżywi Twoją skórę i wykonaniu serii nakłóć podając preparat kwasu hialuronowego lub nukleotydów, które stanowią jej naturalny budulec. 

Faza III – UZUPEŁNIENIE OBJĘTOŚCI (LIFTING WOLUMETRYCZNY), TAKŻE AUTOLOGICZNE (LIPOMODELLING, LIPOFILLING), BOTOKS, NICI LIFTINGUJĄCE, 

W zabiegu redukcji głębszych zmarszczek i bruzd oraz w momencie kiedy zależy nam na uzupełnieniu objętości np. policzków lub ust wykorzystuje się wypełniacze czasowe (najczęściej na bazie kwasu hialuronowego, który jest naturalnym budulcem skóry) oraz permanentne (czyli stałe – poliakrylamidy). Wypełniacz wstrzykuje się podskórnie w ilości odpowiedniej do zaplanowanego efektu korekcyjnego. Nici liftingujące pozwolą odzyskać dawny owal twarzy i jednocześnie mają działanie rewitalizujące. 

We wszystkim najważniejsza jednak jest systematyczność i sumienność. Łatwo zniszczyć skórę twarzy zdecydowanie trudniej o nią zadbać. Nie zapomnij również o działaniu prewencyjnym wyżej wymienionego programu.

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

likwidacja zmarszczek