Podniesienie piersi z powiększeniem, tak samo jak operacja podniesienia biustu, lub zabieg powiększenia piersi wiąże się pragnieniem odzyskania przez dawnego jędrnego biustu. I pozbycia się ewentualnych kompleksów. Dla większości kobiet  biust jest jednym z ich najważniejszych atrybutów. Na jego wygląd wpływ ma wiele czynników: genetyka, częsta zmiana wagi, przebyte ciąże, karmienie itp. Natura najzwyczajniej na świecie nie zawsze obdarza wymarzonym biustem. Niezależnie od ćwiczeń, diet, kremów, masaży, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej itp. biust nie przypomina tego upragnionego. Pacjentki bez ingerencji chirurga plastyka nie mają możliwości osiągnięcia oczekiwanego efektu. Zabieg podniesienia piersi z jednoczesnym powiększeniem pozwala im nadać i odzyskać  dawny jędrny kształt.   

  

podniesienie piersi z powiększeniem implantami

Zabieg wykonuję u kobiet z małym biustem o dużym stopniu obwisłości. Samo wykonanie operacji powiększania piersi lub tylko podniesienia piersi nie przynosi u korzystnego rezultatu. W przypadku tej grupy najlepsze rezultaty zostaną osiągnięte po połączeniu podniesienia z powiększaniem piersi. Zabieg podniesienia z jednoczesnym powiększeniem piersi dr Zoń przeprowadza używając najwyższej jakości implantów zarówno okrągłych, jak i anatomicznych.

u kogo wykonać podniesienie piersi z powiększeniem

U lekarza, który spełnia formalne wymagania, dysponuje również doświadczeniem zdobytym w komercyjnej a nie tylko klinicznej chirurgii plastycznej. U chirurga, którego pacjentka obdarzy zaufaniem. Dlatego zawsze są konieczne spotkania konsultacyjne. Mam możliwość porozmawiać z Pacjentką na temat jej oczekiwań. Przeprowadzam konieczny wywiad lekarski. Oceniam stopień obwisłości biustu i proponuję najlepsze rozwiązanie. Wspólnie ustalamy,  które z nich będzie najbardziej satysfakcjonujące. Czy np. uzyskam oczekiwany efekt przez wykonanie samej operacji podniesienia piersi, czy jednak konieczne będzie również użycie implantów. A jeżeli implanty to które? Anatomiczne czy okrągłe? Służę moim wieloletnim doświadczeniem w podjęciu decyzji. Jest to również moment, kiedy możemy porozmawiać o ewentualnych możliwych powikłaniach, o przygotowaniu do operacji jak również o okresie rekonwalescencji. Jestem po to aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Tak aby pacjentka czuła się bezpiecznie i świadomie podjęła decyzję o poddaniu się operacji. Musi być do mnie i do niej przekonana w 100%.

na czym polega podniesienie biustu z powiększeniem

Jest to zabieg chirurgiczny polegający na nadaniu piersiom odpowiedniego kształtu, wielkości i jędrności. Wykonywane są specjalistyczne cięcia operacyjne w zakresie skóry i gruczołu piersiowego. Implant silikonowy zostaje umieszczony pod mięśniem piersiowym jako pożądany dodatek objętości piersi.  Gruczoł piersiowy zostaje odpowiednio uformowany i podwieszony na odpowiedniej wysokości specjalnymi szwami wewnętrznymi. Pozostała skóra piersi jest naciągana i zszywana w wielu płaszczyznach. Do rany najczęściej zakładane są cienkie dreny.  Są one usuwane w drugiej dobie po operacji, wtedy też zakłada się specjalny uciskający stanik. Po zabiegu zostają mało widoczne blizny, po 5-10 dobach od operacji zostają zdjęte szwy. Po zabiegu podniesienia piersi pacjentka zostaje ubrana w specjalny biustonosz. Biustonosz nosi się przez 24 h na dobę przez miesiąc czasu. Ostateczny efekt pacjentki uzyskują po upływie ok 3 miesięcy.


 

podniesienie biustu

podniesienie piersi | mastopeksja

jakie implanty piersiowe wybrać