Twarz jest najbardziej indywidualną i charakterystyczną częścią ciała. Jest obrazem naszej tożsamości. Zwierciadłem naszej duszy. Czasami natura nie spełnia naszych oczekiwań. Nie zawsze jesteśmy usatysfakcjonowani np. kształtem nosa, lub mamy wrażenie wiecznie zmęczonych oczu. Upływający czas również nie jest naszym sprzymierzeńcem, więc aby poczuć się ponownie pięknie, zadbać o świeży i wypoczęty wygląd twarzy oferuję Państwu pełną gamę zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej twarzy. np. klasyczny lifting czy plastykę powiek górnych i dolnych. Operacje plastyczne twarzy cieszą się dużą popularnością. Dobrze wykonane przynoszą spektakularne efekty.

operacje plastyczne twarzy dla kogo

Tylko dla zdecydowanych pacjentów, u których jest to bardzo przemyślana decyzja, czyli świadomie podjęta dla siebie a nie pod wpływem innych. Naturalnie czasami na operacje plastyczne twarzy np. korekcję nosa pacjenci decydują się dosyć wcześnie. Jest to spowodowane nieakceptowanym przez nich wyglądem nosa. W tym wypadku tylko zabieg chirurgiczny jest w stanie realnie wpłynąć na np. zmianę kształtu lub wielkości nosa. Pacjenci decydują na operacje plastyczne twarzy np. lifting lub korekcję powiek w momencie. Najczęściej kiedy zabiegi medycyny estetycznej nie przynoszą już oczekiwanych rezultatów. Nie wszyscy korzystają wcześniej  z zabiegów medycyny estetycznej. W momencie kiedy się do mnie zgłaszają jest zbyt późno no oczekiwany efekt. Tylko możliwości chirurgii plastycznej twarzy przyniosą rezultat na którym zleży pacjentom.

kiedy poddać się operacji plastycznej

Operacje plastyczne twarzy są dla tych, którzy nie są w stanie na co dzień funkcjonować z niedoskonałościami w wyglądzie zewnętrznym. Opadające  powieki czy ptasi profil nie są defektami, które można rozwiązać bez ingerencji chirurgicznej. Niektórzy, nie mają wpływu, lub możliwości na samodzielną ich zmianę, lub nie akceptują oznak upływającego czasu. Tak jak wspomniałem wyżej zawsze musi to być świadomie podjęta decyzja a chirurg plastyk powinien zdobyć pełne zaufanie i jednocześnie spełniać formalne wymogi i dysponować odpowiednim doświadczeniem. Relacja pacjent – chirurg plastyk często jest relacją na całe lata.

operacje plastyczne twarzy zakres