powiększanie i modelowanie pośladków

Ilość operacji wszczepiania implantów pośladków rośnie. Wbrew pozorom, część kobiet oraz mężczyzn, chce mieć i kocha tzw. „okrągłe” kształty z tyłu. Zwiększenie objętości pośladków implantami może poprawić naturalnie płaskie pośladki poprzez ich uniesienie i/lub dodanie im określonej objętości. Implanty pośladków lub transfer tkanki tłuszczowej to zabiegi, które pomogą w osiągnięciu wymarzonego kształtu i wielkości pośladków. 

implanty pośladków

Implanty pośladków stosuje się w przypadku obwisłości oraz utraconej (lub niewykształconej) objętości pośladków, ewentualnie w celu korekcji ich kształtu. W celu operacyjnej zmiany kształtu i podniesienia pośladków, wykorzystuje się trwałe silikonowe implanty. Pozwalają one na zwiększenie objętości, nadanie bardziej krągłego kształtu oraz na zwiększenie jędrności pośladków. Nacięcia są wykonywane w naturalnym zagięciu pośladków, w celu zminimalizowania widoczności blizn. Technika ta pozwala na osiągnięcie trwałego rezultatu.

modelowanie pośladków poprzez transfer tłuszczu

Zwiększenie objętości tkanki tłuszczowej pośladków (pożądane) jest doskonałą opcją dla osób, które mają nadmiar niepożądanego tłuszczu w innych częściach ciała, takich jak biodra, uda, brzuch lub dolna część pleców (okolice biodrowo-lędźwiowe – tzw. „love-handles”). Transfer tłuszczu (znany również jako brazylijski Butt-Lift) usuwa ten niepożądany tłuszcz i pozwala na jego podanie w inną okolicę ciała, właśnie np. pośladki lub policzki. Usuwam nadmiaru tłuszczu poprzez liposukcję i po jego odpowiednim przygotowaniu, implementuję w pośladki. Mogę zwiększyć objętość i zmienić ich kształt, aż do osiągnięcia pożądanego wyglądu. A w bonusie możesz w końcu pozbyć się tych upartych nadmiarów tłuszczu z kilku okolic i cieszyć się wymodelowaną sylwetką. Ostateczne wyniki brazylijskiego podnoszenia i modelowania pośladków powinny być widoczne w ciągu sześciu do ośmiu tygodni. Wyniki są długotrwałe, ale w pośladkach z upływem czasu objętość tłuszczu może się zmniejszyć o około 30-50%.

implanty pośladków kontra transfer tłuszczu

Większość osób jest kandydatami do obydwu technik augmentacji pośladków. Ograniczeniami opcji transferu tłuszczu jest sytuacja, gdy pacjent nie ma wystarczającej ilości tłuszczu do pobrania, lub metoda nie pozwoli osiągnąć oczekiwanego efektu. W pozostałych przypadkach od Ciebie zależy, na którą technikę, przy moim wsparciu i poradzie, się zdecydujesz. Decyzja sprowadza się do ostatecznego rezultatu, który chcesz osiągnąć.  Powiększenie pośladków implantami jest dużą i efektowną zmianą, zarówno w zaokrągleniu, uwypukleniu, jak i twardości pośladków. Przy transferze tłuszczu zmiana jest bardziej subtelna.

Jeżeli rozważasz zabieg powiększenia, wymodelowania i ujędrnienia pośladków implantami lub transferem tłuszczu, skontaktuj się z chirurgiem plastykiem dr Bartłomiejem Zoniem i umów na konsultację. 

Jeżeli wymodelowanie i powiększenie pośladków implantami lub własną tkanką tłuszczową jest procedurą, którą poważnie rozważasz, zapraszam na konsultację. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy, lub telefonicznie. Zapraszam. Dr Bartłomiej Zoń | chirurg plastyk | chirurg ogólny.

 


IMPLANTY PIERSI

jakie implanty – powiększanie piersi

PRZESZCZEP TKANKI TŁUSZCZOWEJ

przeszczep tkanki tłuszczowej

Portal Chirurgii Plastycznej