korekcja powiek dolnych

Plastyka powiek dolnych czy korekcja powiek dolnych to metoda, która w spektakularny sposób pozwala odzyskać świeży, młody i wypoczęty wygląd twarzy. Korekcja powiek dolnych przywraca dawny blask spojrzenia. Korekcja powiek Jest wskazana dla osób z dużą obwisłością skóry poniżej dolnej powieki oka.  Tego typu obwisłość potocznie nazywana jest workami pod oczami.  Chirurg plastyk wykonuje bardzo precyzyjne cięcie 2 mm pod rzęsami (subciliar incision), w celu usunięcia nadmiaru skóry i tłuszczu. Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Plastycznej i Estetycznej (ISAPS) opracowało listę najczęściej przeprowadzanych operacji plastycznych. Korekcja powiek dolnych i górnych znalazła się na trzecim miejscu za liposukcją (odsysaniem tłuszczu) oraz powiększaniem piersi

plastyka powiek dolnych czy górnych

Zdecydowana część  pacjentów zgłaszających się na konsultacje dotyczące plastyki powiek dolnych decyduje się na jednoczasową korekcję powiek górnych i dolnych. W nielicznych przypadkach  tylko same powieki dolne wymagają korekcji. Odwrotnie jest w przypadku powiek górnych. Tu nie zawsze w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu jest wymagana lub wskazana plastyka powiek dolnych.

korekcja powiek dolnych  gdzie najlepiej ją wykonać

Zabieg plastyki powiek dolnych  jak również powiek górnych oraz inne zabiegi z grupy zabiegów chirurgii plastycznej najlepiej wykonać w renomowanej klinice chirurgii plastycznej, w której  wykwalifikowany i doświadczonych zespół chirurgów plastyków może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem nie tylko w klinicznej chirurgii plastycznej, ale również w prywatnej. Oba te warunki minimalizują ryzyko źle wykonanego zabiegu. W Klinice Chęciński w Warszawie, z którą współpracuję już od ponad 10 lat spełniamy te warunki i jednocześnie zapewniamy pełen komfort i dyskrecję naszym pacjentom.

nieoperacyjna plastyka czy korekcja powiek

Dla Pacjentów, którzy jeszcze nie kwalifikują się do chirurgicznej korekcji powiek, ale powieki już cechuje pewien stopień obwisłość istnieje możliwość niechirurgicznej lub nieinwazyjnej korekcji powiek – plasma lifting. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Wykonuję go przy użyciu specjalnej głowicy z igłą. Igła bezpośrednio nie dotyka skóry. Emituje impulsy elektryczne powodujące mikrowyładowania i powstawanie plazmy, która umożliwia tzw. odparowanie nadmiaru wiotkiej, cienkiej, wiszącej skóry. Zabieg wykonuje się bez użycia szwów. Ta nieinwazyjna metoda plastyki powiek minimalizuje ryzyko powstania nierówności, lub blizn przerostowych. Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast a okres rekonwalescencji jest zdecydowanie krótszy, niż w przypadku chirurgicznej plastyki powiek.

PLASTYKA POWIEK DOLNYCH:

 

powieki dolne plastyka powiek dolnych

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH I DOLNYCH:

plastyka powiek dolnych i górnych plastyka powiek dolnych i górnych 


Jeżeli rozważasz wykonanie plastyki powiek górnych i dolnych w celu usunięcia nadmiaru wiszącej skóry oraz  korekcję tzw. worków pod oczami co zniweluje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zwiotczałej skóry z dolnej części oka zapisz się na konsultację. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy, lub telefonicznie + 48 605 206 407.

Zapraszam dr Bartłomiej Zoń.

Formularz kontaktowy:


  PACJENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁA TA STRONA OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  plastyka korekcyjna powiek górnych

  plastyka powiek | korekcja powiek

   

  cienie pod oczami | Light Eyes Ultra

  dr Bartłomiej Zoń