chirurgia plastyczna, medycyna i sztuka

Zakładka o mnie powstała tylko i wyłącznie po to, aby mieli Państwo możliwość dowiedzieć się dlaczego zostałem specjalistą chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna to jedyne w swoim rodzaju połączenie nauki ze sztuką. Ogromne wyzwanie dla chirurga. Ta dziedzina i samodzielna  specjalizacja wymaga nieustającego rozwoju, samokształcenia oraz pokory. Konsultuję i operuję w Warszawie w pełnym zakresie chirurgii plastycznej twarzy, piersi i sylwetki w klinice chirurgii plastycznej Zon Clinic. Jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów, bezpieczeństwo i satysfakcja  pacjentów jest dla mnie najważniejsze.

Sukces i powodzenie wykonywanych operacji plastycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej a w konsekwencji zadowolenie pacjentów zależy nie tylko od metody przeprowadzenia zabiegu, procesu gojenia się ran. Zależy przede wszystkim od mojego doświadczenia i kreatywności. Doświadczenia, które od wielu lat zdobywałem rozwijając swoje umiejętności pod skrzydłami mentorów polskiej chirurgii plastycznej zarówno klinicznej jak i prywatnej. Chirurga plastyka musisz obdarzyć pełnym zaufaniem i jednocześnie powinien on spełniać wszystkie formalne kryteria. 

chirurgia plastyczna dr Zoń

Konsultuję oraz wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej:

  • twarzy:  plastyka nosa, korekcja uszu, lifting twarzy,
  • sylwetki: liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, plastyka ud, plastyka ramion, przeszczep tkanki tłuszczowej,
  • piersi: powiększanie piersi, powiększanie piersi z podniesieniem, zmniejszenie biustu oraz medycyny anti-aging (medycyna przeciwstarzeniowa).

dr Zoń specjalista chirurgii plastycznej bio

Od 2006 do 2022 r. współpracowałem i wykonywałem zabiegi w jednej z warszawskich mokotowskich klinik chirurgii plastycznej. Wykonuję pełen zakres operacji.  W 1999 r. ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 2001r. do końca 2022r. byłem związany z Wojskowym Instytutem Medycznym CSK MON w Warszawie. Ukończyłem specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej WIM CSK MON (Kierownik Prof. Dr hab. Med. Marek Maruszyński) pod kierownictwem dr med. Macieja Koselaka. Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończyłem pod kierownictwem dr med. Wojciecha Witkowskiego w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON (Kierownik dr med. Wojciech Witkowski), gdzie przez wiele lat pracowałem na stanowisku Starszego Asystenta. Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS).

chirurgia plastyczna nie jest antidotum na całe zło

Dbanie o wygląd zewnętrzny stało się normą. Jest traktowane jako inwestycja w siebie, która ma za zadanie pozytywnie wpływać na nasze relacje osobiste oraz biznesowe. Pamiętaj, że to co uważasz za swoje mankamenty nie może być traktowane jako przeszkoda w osiąganiu sukcesów. To jak jesteśmy postrzegani, jak kształtujemy relacje osobiste nie jest i nie będzie tylko i wyłącznie związane z naszym wyglądem! Nie zapominajmy o naszej osobowości, która potrafi zdziałać cuda. Część z nas stając przed lustrem  nie zawsze jest w pełni zachwycona swoim odbiciem. Współcześnie kult  jędrnego i zadbanego ciała jest wszechobecny i dla części nieosiągalnym marzeniem. Dbanie o wygląd zewnętrzny stało się nieodłączną częścią życia ludzi świadomych, tak jak dieta czy aktywność fizyczna.

zanim się zdecydujesz

Przed umówieniem się na konsultacje zadaj sobie pytanie. Czy aktywność fizyczna, lub odpowiednia dieta nie są w stanie zniwelować Twojego problemu? Czy chcesz poddać się operacji dla siebie? Czy pod wpływem osób trzecich i ich oczekiwań? Jeżeli uczciwie odpowiesz sobie na te pytania wtedy wizyta u chirurga plastyka i sama chirurgia plastyczna mogą okazać się rozwiązaniem

Widząc o mnie pozytywne opinie pacjentów jest mi niezmiernie miło. To największa nagroda.  Dziękuję dr Bartłomiej Zoń

podniesienie piersi z powiększeniem
usuwanie implantów

Zazwyczaj piszę o powiększaniu piersi implantami. Usuwanie implantów piersiowych to zabieg, który wy…

W jakim wieku można wykonać zabieg powiększania piersi
konsultacje powiększanie piersi

Doświadczenie i nabita ręka chirurga plastyka jest na pierwszym etapie podejmowania decyzji o powięk…

biust
piersi

Z męskiego punktu widzenia piersi, uchodzą za jeden z najważniejszych atrybutów kobiet. Atrybut świa…

powiększanie biustu metody
powiększanie biustu metody

Niewątpliwie nie wszystkie kobiety, ale nadal duża część z nich, marzy o jędrnych, kształtnych piers…

powiększenie piersi
powiększanie piersi implantami

Jeżeli jesteś niezadowolona z kształtu lub wielkości biustu, możesz rozważyć poddanie się zabiegom p…