O MNIE

o mnie chirurgia plastyczna, medycyna i sztuka

Zakładka o mnie powstała tylko i wyłącznie po to, aby mieli Państwo możliwość dowiedzieć się dlaczego zostałem specjalistą chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna to jedyne w swoim rodzaju połączenie nauki ze sztuką. Ogromne wyzwanie dla chirurga. Ta dziedzina i samodzielna  specjalizacja wymaga nieustającego rozwoju, samokształcenia oraz pokory. Konsultuję i operuję w Warszawie w pełnym zakresie chirurgii plastycznej twarzy, piersi i sylwetki. Jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów, bezpieczeństwo i satysfakcja  pacjentów jest najważniejsze dla mnie.

Sukces i powodzenie wykonywanych operacji plastycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej a w konsekwencji zadowolenie pacjentów zależy nie tylko od metody przeprowadzenia zabiegu, procesu gojenia się ran. Zależy przede wszystkim od mojego doświadczenia i kreatywności. Doświadczenia, które od wielu lat zdobywałem rozwijając swoje umiejętności pod skrzydłami mentorów polskiej chirurgii plastycznej zarówno klinicznej jak i prywatnej. Chirurga plastyka musisz obdarzyć pełnym zaufaniem i jednocześnie powinien on spełniać wszystkie formalne kryteria. 

chirurgia plastyczna dr Zoń

Konsultuję oraz wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej:

  • twarzy:  plastyka nosa, korekcja uszu, lifting twarzy,
  • sylwetki: liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, plastyka ud, plastyka ramion, przeszczep tkanki tłuszczowej,
  • piersi: powiększanie piersi, powiększanie piersi z podniesieniem, zmniejszenie biustu oraz medycyny anti-aging (medycyna przeciwstarzeniowa).

dr Zoń specjalista chirurgii plastycznej bio

Od 2006 r. współpracuję z  Kliniką Chęciński i CM Damiana w Warszawie. Wykonuję operacje z zakresu chirurgii plastycznej –  chirurgii estetycznej i medycyny estetycznej.  W 1999 r. ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 2001r. jestem związany z Wojskowym Instytutem Medycznym CSK MON w Warszawie. Ukończyłem specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej WIM CSK MON (Kierownik Prof. Dr hab. Med. Marek Maruszyński) pod kierownictwem dr med. Macieja Koselaka. Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończyłem pod kierownictwem dr med. Wojciecha Witkowskiego w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON (Kierownik Dr med. Wojciech Witkowski). Gdzie obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta. Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS).

chirurgia plastyczna nie jest antidotum na całe zło

Dbanie o wygląd zewnętrzny stało się normą. Jest traktowane jako inwestycja w siebie, która ma za zadanie pozytywnie wpływać na nasze relacje osobiste oraz biznesowe. Pamiętaj, że to co uważasz za swoje mankamenty nie może być traktowane jako przeszkoda w osiąganiu sukcesów. To jak jesteśmy postrzegani, jak kształtujemy relacje osobiste nie jest i nie będzie tylko i wyłącznie związane z naszym wyglądem! Nie zapominajmy o naszej osobowości, która potrafi zdziałać cuda. Część z nas stając przed lustrem  nie zawsze jest w pełni zachwycona swoim odbiciem. Współcześnie kult  jędrnego i zadbanego ciała jest wszechobecny i dla części nieosiągalnym marzeniem. Dbanie o wygląd zewnętrzny stało się nieodłączną częścią życia ludzi świadomych, tak jak dieta czy aktywność fizyczna.

chirurgia plastyczna – zanim się zdecydujesz

Przed umówieniem się na konsultacje zadaj sobie pytanie. Czy aktywność fizyczna, lub odpowiednia dieta nie są w stanie zniwelować Twojego problemu? Czy chcesz poddać się operacji dla siebie? Czy pod wpływem osób trzecich i ich oczekiwań? Jeżeli uczciwie odpowiesz sobie na te pytania wtedy wizyta u chirurga plastyka i sama chirurgia plastyczna mogą okazać się rozwiązaniem

 

szkolenia specjalistyczne

publikacje

Widząc o mnie pozytywne opinie pacjentów jest mi niezmiernie miło. To największa nagroda.  Dziękuję dr Bartłomiej Zoń

 

error: www.chirurgplastyk.pl