szkolenia i  praktyka pod okiem mentorów chirurgii plastycznej

Zdobyta specjalizacja z chirurgii ogólnej a potem z chirurgii plastycznej oraz odbyte jednorazowe szkolenia to nie wszystko. Chirurdzy plastycy z mojego pokolenia mieli okazję obserwować ewolucję chirurgii plastycznej w Polsce. Jej rozwój na rynku usług prywatnych. Kliniczna chirurgia plastyczna nie jest równa tej wykonywanej w ramach prywatnej praktyki zawodowej. Naturalnie kliniczne doświadczenie to podstawa i fundament, którego ukoronowaniem jest specjalizacja z chirurgii plastycznej. Jednak chirurgia plastyczna prywatna wymaga nabicia ręki chirurgicznej przez kilka lat pod okiem jej mentorów. Oczekiwania pacjentek w prywatnych klinikach w większości przypadków dotyczą polepszenia walorów estetycznych. Nie są to operacje ratujące życie. Przez ponad 15 lat zdobywałem warsztat pod okiem mentorów polskiej chirurgii plastycznej. Dzięki temu w pełni odpowiedzialnie mogę wykonywać operacje i zabiegi w ramach prywatnej praktyki zawodowej.

powiększanie piersi

powiększanie piersi

chirurgia plastyczna i szkolenia cykliczne

Jako rzetelny chirurg plastyk chcę zapewnić pacjentom najwyższy poziom usług. Cały czas systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe. Uczestniczę zarówno teoretycznie jak i praktycznie w istotnych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach i sympozjach naukowych. W zdecydowanej części z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Jestem doświadczonym badaczem klinicznym z certyfikatem kwalifikowanego specjalisty GCP. Uczestniczę w międzynarodowych projektach badawczych, dotyczących problemów gojenia ran, nowoczesnego leczenia blizn, nowatorskich opatrunków. Opatrunkom przeciwkrwotocznych  poświęcona jest również moja praca doktorska..  Dwukrotnie (w latach 2007 i 2008) miałem zaszczyt być wykładowcą akademii Oxford Wound Healing Summer School, jestem również autorem i współautorem licznych prac naukowych (bibliografia), prezentowanych na kongresach krajowych i zagranicznych, w tym na 11th ESPRAS Congress w Rhodes. W chirurgii plastycznej proces gojenia się ran jest szczególnie ważny. Chirurg plastyk musi okaleczyć pacjenta, żeby uzyskać oczekiwany efekt.

szkolenia z zakresu medycyny estetycznej

Współpracując z centrum szkoleniowym Fenice przeprowadziłem liczne szkolenia dla lekarzy wielu specjalizacji z zakresu medycyny estetycznej. (kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, wypełniacze). Pacjent – jego oczekiwania, a faktyczna natura defektów estetycznych. Dobór odpowiedniej substancji wypełniającej dostępnej na rynku medycyny estetycznej.

Jestem czynnym członkiem PTCHPRiE.

członek zwyczajny PTCHPRiE szkolenia spcjalistyczne

 powiekszanie piersi szkolenia lifting miękki nieoperacyjnyszkolenia powiększania piersi implantami dr Zoń  

szkolenia z mezoterapii dr Zońszkolenia z wypełniaczy dr Zoń 

mezoterapia dr Zoń lifting miękki nieoperacyjny

  mezoterapia chirurg plastyk dr Zońpowiększanie ust wypełniacze dr Zoń

medycyna estetyczna dr Zońginekologia estetyczna

O MNIE

KONTAKT | DR ZOŃ | KLINIKA CHĘCIŃSKI

publikacje