dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk

Wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Warszawie w kameralnej Klinice Chęciński. Wykonywane zabiegi to m.in.: plastyka powiek, nosa, ud i ramion. Wykonuję również plastykę brzucha oraz odsysanie tłuszczu. Koryguję niedoskonałości małżowin usznych, wykonuję lifting twarzy oraz zabiegi z użyciem implantów twarzowych. Przeprowadzam operacje plastyczne piersi (powiększanie piersi, podnoszenie i zmniejszanie). Wykonuję również zabiegi rekonstrukcyjne piersi oraz plastykę brodawek piersiowych. Na moją pomoc mogą liczyć mężczyźni z ginekomastią. W zakres świadczonych sług wchodzą także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, w tym procedury z zastosowaniem wypełniaczy, usuwanie zmarszczek oraz osocza bogatopłytkowego. Do popularnych zabiegów należy mezoterapia kolagenem i poprawa owalu twarzy nićmi liftingującymi. W celu poprawy kondycji skóry wykonuję  peelingi, mezoterapię oraz zabiegi z plazmą medyczną. Zapraszam.

dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk

chirurg plastyk | M: 605 206 407 | dr Zoń

Dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk konsultuje i wykonuje operacje z zakresu chirurgii plastycznej oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie. Współpracuje od ponad 10 lat z renomowaną kliniką chirurgii plastycznej Kliniką Chęciński, w której wykonuje pełen zakres zabiegów np. powiększanie piersi, plastykę brzucha czy korekcję powiek.

M: 605 206 407 | zon@chirurgplastyk.pl

Dr Bartłomiej Zoń uzyskał specjalizacje z chirurgii ogólnej, a następnie z  chirurgii o plastycznej. Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ciągły rozwój pozwala mu z pełną odpowiedzialnością wykonywać operacje i zabiegi z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej na najwyższym światowym poziomie. Oczekiwania i pragnienia każdego Pacjenta traktuje indywidualnie. Każdą operację, lub zabieg wykonuje z należytym przygotowaniem i starannością. Dąży do spełniania marzeń Pacjentów.

członek zwyczajny PTCHPRiE

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny estetycznej | Klinika Chęciński 

W Klinice Chęciński oprócz sprawnej i doświadczonej ręki chirurga, wykwalifikowanego zespołu oraz najwyższej jakości sprzętu i bloku zabiegowo – operacyjnego, zapewnię Państwu pełne wsparcie i pomoc od momentu pierwszej konsultacji, poprzez dzień samej operacji, aż do momentu przejścia pełnej rekonwalescencji pooperacyjnej. Innymi słowy cechuje mnie holistyczne podejście do Pacjenta, które jest gwarantem jego  pełnego bezpieczeństwa i poczucia komfortu. Najlepszym dowodem, na  to, że spełniam oczekiwania pacjentów jest ponad 10-letnia współpraca z Kliniką. Klinika chirurgii plastycznej Chęciński jest jedną z najdłużej funkcjonujących w Warszawie. Opinie pacjentów, którzy oprócz zadowolenia z efektów operacji zawsze doceniają pracę i wsparcie całego zespołu Kliniki, poczynając od recepcji, poprzez opiekę pielęgniarską, aż do przejścia pełnego procesu rekonwalescencji przy naszym wsparciu są bezcenne.  Przez 10 lat zdobywałem doświadczenie w ramach prywatnej praktyki zawodowej u mentora chirurgii plastycznej w Polsce dr Jerzego Chęcińskiego właściciela Kliniki Chęciński w Warszawie.

dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk

KLINIKA CHĘCIŃSKI | KAZIMIERZOWSKA 43 | MOKOTÓW | WARSZAWA | T:  22 848 7115

error: www.chirurgplastyk.pl