lip-lift stałe chirurgiczne wymodelowanie ust

Published by chirurg plastyk on

lip-lift wyparty przez czasowe wypełniacze powraca

Lip-lift stałe chirurgiczne wymodelowanie ust. Jest to idealny zabieg dla tych osób, którym zależy na optycznym powiększeniu i wymodelowaniu ust przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnego wyglądu. Do tego efekt jest stały i nie istnieje ryzyko powstania tzw. kaczej wargi. Zabieg przynosi doskonały efekt kosmetyczny. Zresztą coraz częściej zgłaszają się Pacjenci, u których nadmiar wypełniaczy przynosi nie dość, że nieoczekiwany to jeszcze mało estetyczny efekt. Właściwie można śmiało powiedzieć, że wypełniacz w wargach zaczyna żyć własnym życiem.

lip-lift stałe chirurgiczne wymodelowanie ust dla kogo?

Dla kobiet i meżczyzn w każdym wieku, u których:

  • górna warga stale zasłania górne zęby nawet kiedy się uśmiechają
  • zbyt długa przestrzeń (powyżej 1,5 cm) pomiędzy nosem a górną wargą zaburza proporcje w wyglądzie twarzy
  • mają cienkie, płaskie usta
  • wypełniacze wargowe powodują tzw. usta kaczki, ponieważ górna warga nie ma możliwości rozszerzania się w pionie
  • chcą na stałe uzyskać oczekiwany rezultat

Niektórzy rodzą się ze zbyt długą przestrzenią nad górną wargą, podczas gdy inni nabierają tego wyglądu z wiekiem. Jedni są niezadowoleni ze swojego kształtu ust, inni chcą uzyskać stały naturalny efekt powiększonych ust bez użycia wypełniaczy. U pacjentów z tzw. efektem kaczej wargi po iniekcji wypełniacza (co o zgrozo jest coraz częstsze) nastąpi znaczna poprawa wyglądu ust po zastosowaniu procedury lip-liftu. W mojej praktyce spotkałem się również z koniecznością wcześniejszego chirurgicznego usunięcia namiaru wypełniacza z górnej wargi a dopiero w kolejnym etapie po zagojeniu się wargi wykonałem lip-lift stałe chirurgiczne wymodelowanie ust.

Na czym polega stałe powiększenie ust?

Lip-lift chirurgiczne wymodelowanie ust to chirurgiczna metoda, która umożliwia podniesienie położenia górnej wargi, przez co zostaje ona optycznie powiększona. Następuje to dzięki skróceniu odległości między słupkiem nosa i wargą. Efekt zabiegu jest stały. Usta optycznie wydają się większe i pełniejsze. Lip-lift ust polega na  redukcji długość odcinka skóry, która znajduje się pomiędzy górną wargą a słupkiem nosa. Umożliwia to zwiększenie ilość widocznej „różowej wargi”, odsłania więcej zębów i daje wygląd pełniejszej, bardziej młodzieńczej wargi. Lip -lift kącików ust dotyczy tylko krawędzi ust i jest przeznaczona dla pacjentów z opadającymi kącikami ust, co powoduje, że ich twarzy wygląda na zmęczoną i zdecydowanie starszą niż jest w rzeczywistości.

Jak przebieg zabieg lip-liftu?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu dożylnym lub miejscowym. Nacięcie, które wymaga gigantycznej prezyzji wykonuję bezpośrednio pod nosem i usuwam tylko niewielki pasek skóry i tkanki podskórnej. Wargę podnoszę do nowej pozycji odsłaniając zazwyczaj około 1/8 „zębów” i na stale zwiększając widoczność różowej części wargi. Zwracam szczególną uwagę, aby łuk Kupidyna został zachowany. Dzięki temu usta uzyskują naturalny i seksowny kształt.  Stają się pełniejsze przez co optycznie większe i ze stałym efektem. Konieczne jest założenie szwów, które zostają usunięte po kilku dniach.

powiększenie ust lip-lift

wypełniacze

implant bródki | implanty twarzowe

SAFE PLASTIC SURGERY IN POLAND

error: www.chirurgplastyk.pl