nieoperacyjna plastyka powiek

Published by chirurg plastyk on

nieoperacyjna plastyka powiek dolnych i górnych

Zabieg z użyciem plazmy medycznej, czyli nieoperacyjna plastyka powiek. Plazma medyczna – to właśnie dzięki tej technologii w sposób nieoperacyjny, nieinwazyjny, bezpieczny i komfortowy możesz pozbyć się m. in. obwisłości powiek, czyli nadmiaru cienkiej, wiotkiej, pomarszczonej skóry, która “wisi na powiekach” i zabiera dawny blask Twojemu spojrzeniu. Skóry, która powoduje, że oczy wydają się małe i zmęczone. A jak to się mówi oczy są zwierciadłem naszej duszy.

na czym polega zabieg nieoperacyjnej plastyki powiek?

Od strony technicznej zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym wygląda tak: przy użyciu specjalnej głowicy z igłą, która bezpośrednio nie dotyka skóry, emitowane są impulsy elektryczne powodujące mikrowyładowania i powstanie plazmy, która pozwala na tzw. “odparowanie” nadmiaru wiotkiej, cienkiej, wiszącej skóry, czyli na pozbycie się obwisłych powiek. Pacjent bezpośrednio po zabiegu nieoperacyjnej plastyki powiek może normalnie funkcjonować.

zalety nieoperacyjnej plastyki powiek z użyciem plazmy medycznej

Ta nieinwazyjna metoda plastyki powiek minimalizuje ryzyko powstania nierówności, lub blizn przerostowych a jednocześnie efekt po przeprowadzonym zabiegu widoczny jest natychmiast. Co istotne okres rekonwalescencji jest również zdecydowanie krótszy. W obszarze poddanym “odparowaniu” mogą pojawić się strupki, które odpadają maksymalnie w ciągu tygodnia. Nie powstają jednak radykalne obrzęki, nie ma śladu szwów i krwiaków. Jest to więc minimalny, koszt w porównaniu z chirurgiczną plastyką powiek, w przypadku, której wycina się nadmiar skóry oraz mięśnia i zakłada szwy. Innymi słowy w sposób bezpieczny odzyskasz dawny blask w spojrzeniu. Twoje oczy znowu będą wyglądały na młode i wypoczęte.

Procedury z użyciem plazmy medycznej są, oprócz korekcji powiek, również bardzo skuteczne w usuwaniu włókniaków i brodawek skórnych, przebarwień pozapalnych oraz blizn. Odpowiednia głowica oraz parametry urządzenia pozwalają również na poprawę napięcia i elastyczności skóry np. na szyi poprzez nietermiczna stymulację produkcji kolagenu.

czy w przypadku każdej obwisłości powiek, mamy możliwość uzyskania oczekiwanego przez Pacjenta efektu przy użyciu plazmy medycznej?

W przypadku powiek jest to nieoperacyjna plastyka powiek to metoda do korygowania małej i średniej obwisłości. Natomiast przy dużej obwisłości powiek, bardziej spektakularny efekty da zabieg chirurgiczny plastyki powiek.  Zabieg chirurgicznej plastyki powiek górnych i dolnych musi zostać wykonany przez chirurga plastyka. Zdecydowanie minimalizuje to ryzyko powikłań i jednocześnie przynosi wspaniałe efekty. Z tego powodu warto wcześniej zadać sobie  pytanie jak czujesz się ze swoimi powiekami.

Zabiegi z użyciem plazmy medycznej należą obecnie do grupy najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

error: www.chirurgplastyk.pl