Powiększanie piersi i abdominoplastyka.

Published by chirurg plastyk on

Chirurgia plastyczna na wiosnę.

Wreszcie nadeszła wiosna. Myśli o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, o cieplejszej pogodzie i skąpej letniej odzieży potrafi zakłócić błogie uczucie radości. Co roku folgując sobie w czasie szarej jesieni i mroźnej zimy obiecujesz sobie, że  zaraz na początku wiosny, już dosłownie od jutra rozpoczniesz przygotowanie do lata. Ciepłe słoneczne lato staje się nagle priorytetem. I faktycznie jest to najlepsze rozwiązanie. Niestety nie wszystkie oczekiwane rezultaty przyniesie dieta i wysiłek fizyczny. W grupie zabiegów chirurgii plastycznej na wiosnę wyraźnie zauważalny jest trend rosnący. Dotyczy to przede wszystkim poprawy kształtu i wielkości piersi, poprawy konturów ciała, czyli liposukcji, oraz plastyki brzucha. Wiosna jest tą porą roku, w której przechodząc spokojnie przez proces rekonwalescencji będziecie gotowi na lato.

Kiedy i gdzie wykonać powiększenie biustu.

Plastyka powiększania piersi implantami, czy plastyka podniesienia piersi w wiosennych miesiącach jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej. Do samej operacji plastyki piersi nie należy podchodzić czysto technicznie. Jej celem nie jest tylko operacyjne powiększenie piersi o rozmiar, dwa. lub więcej tylko po to aby wyglądać fantastycznie w kostiumie kąpielowym. Tu nadrzędnym celem dla Pacjentek jest poczuć się pewniej i bardziej kobieco w swojej własnej skórze. Powiększanie piersi powoduje, że sylwetka staje się bardziej kształtna i jednocześnie przywraca objętość piersi utraconą w wyniku ciąży i karmienia. Dla wielu kobiet jest to sposób na odzyskanie poczucia większej pewności siebie. Wszystkie operacje plastyczne w tym również powiększanie piersi należy wykonać w klinice chirurgii plastycznej z pełnoprofilową salą operacyjną i z zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Plastyka brzucha i konturowanie sylwetki.

Liposukcja, czyli konturowanie sylwetki jest kolejnym częstym wyborem w miesiącach wiosennych. Procedury, takie jak abdominoplastyka, liposukcja i Coolsculpting pomagają nadać sylwetce proporcjonalny kształt. Z moich obserwacji, które mam współpracując z Kliniką Chęciński wynika, że popularność abdominoplastyki, czyli plastyki brzucha wzrosła prawie czterokrotnie na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha to zabieg poprawiający jego wygląd. Polega na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu, wzmocnieniu mięśni brzucha. Procedury odsysania tłuszczu i Coolsculpting pozwalają uzyskać szczuplejszą i bardziej smukłą sylwetkę poprzez usunięcie upartych złogów tłuszczu z takich miejsc jak ramiona, biodra, talia, uda, czy podbródek. I ponownie tak jak w przypadku wszystkich zabiegów plastyki piersi modelowanie sylwetki poprawia nie tylko  wygląd  sylwetki mężczyzn i kobiet, ale zmienia spojrzenie na nas samych i pomaga poprawić sposób myślenia o sobie samym. Moment kiedy wychodzisz z  domu z radością, a nie musisz czuć się niezręcznie, czy niewygodnie dla pacjentów jest bezcenny.

Konsultacje przed operacją plastyczną.

Dlatego ważne jest, aby wcześniej zaplanować konsultacje z certyfikowanym chirurgiem plastykiem. Nigdy nie spiesz się z decyzją. Czas nie może być tu czynnikiem decydującym. Wykonaj wszystkie zlecone badania. Nie zatajaj informacji w czasie wywiadu lekarskiego przeprowadzonego przez chirurga plastyka i anestezjologa. Nawet jeżeli z twojej perspektywy coś wydaje się nie istotne, lepiej o tym powiedz. Niech lekarz oceni czy tak czy nie.  I nie obrażaj się na chirurga plastyka jeżeli odmówi wykonania operacji z powodu przeciwwskazań lub zleci dodatkowe badania. Każda procedura chirurgii plastycznej niesie ze sobą ryzyko. To jest operacja. Chirurg plastyk jest odpowiedzialny nie tylko z jej efekt, ale również za twoje całkowite bezpieczeństwo.

error: www.chirurgplastyk.pl