Implanty piersi Motiva

Published by chirurg plastyk on

Powiększanie piersi implantami  jest najpopularniejszym zabiegiem wykonywanym w ramach chirurgii plastycznej. Na powodzenie zabiegu ma znaczący wpływ dobór implantu piersiowego. Aby sprostać oczekiwaniom pacjentek nawiązałem współpracę z firmą Motiva producentem światowej klasy implantów piersi, które odznaczają się potwierdzonym w licznych badaniach bezpieczeństwem i innowacyjnością. Są to implanty najnowszej generacji. Jednocześnie ich producent oferuje dożywotnią gwarancję. Implanty piersi Motiva wypełnione są bardzo miękką stabilną formą żelu silikonowego. Wypełnienie jest wykorzystywane zgodnie ze Specyfikacją dla Protez piersi przeznaczonych dla Implantologii i zaakceptowany przez FDA.

 implanty piersi Motiva szeroka paleta rozmiarów implantów

Bardzo duży wybór rozmiarów rekomendowanych przeze mnie implantów anatomicznych umożliwia nadanie piersiom kształtu i wielkości oczekiwanej przez pacjentkę. Daje to olbrzymią swobodę chirurgowi plastycznemu w  spełnieniu oczekiwań pacjentki związanych z docelowym wyglądem piersi. Odpowiednie zastosowanie zasad ergonomii powoduje, że ich kształt po implantacji dopasowuje się idealnie do piersi. Zostaje zachowany naturalny wygląd piersi a ryzyko rotacji i ewentualnych powikłań zostaje zminimalizowane. TrueTissue Technology przenosi maksymalny punkt projekcji do dolnej części piersi w pozycji stojącej. Oznacza to, że kiedy pacjentka leży na plecach, implanty piersi Motiva zachowają się tak, jak naturalny biust – maksymalny punkt projekcji przeniesie się wówczas bliżej środka piersi. Implanty wraz z grawitacją dopasowują się do pozycji pacjentki, aby zapewnić bardzo naturalny efekt.

technologia bezpieczeństwa

Technologia Q Inside, jest to pierwszy na świecie pasywny mikrotransponder zaakceptowany przez FDA do użytku w tkance ludzkiej, jak również jedyne urządzenie tego typu, które posiada znak CE, do wykorzystywania w implantach piersiowych. Zapewnia bezpieczną i dokładną identyfikację implantu. Dzięki tej technologii, lekarze oraz ich pacjentki mają możliwość uzyskania informacji z zabezpieczonych danych unikalnych dla danego implantu.  W przeciwieństwie do karty produktu czy standardowej gwarancji, które otrzymuje pacjentka przychodząca na zabieg powiększania piersi, technologia Q Inside nie może się zgubić lub zniszczyć.

Zapraszam.

dr Bartłomiej Zoń

specjalista chirurgii plastycznej

Najcześciej wykonywane operacje:

https://chirurgplastyk.pl/powiekszanie-piersi/

piersi | implanty | warsztaty

jakie implanty piersiowe wybrać

error: www.chirurgplastyk.pl