konsultacje

chirurg plastyk

Konsultacje – może zacznę od tego, czego nie dowiesz się w trakcie konsultacji ze mną:

Jeżeli przeglądasz moją stronę, prawdopodobnie zastanawiasz się nad zmianą lub korekcją czegoś w Twoim wyglądzie.

Kilka razy „nie”

Jednak przed zapisaniem się na konsultacje, musisz mieć świadomość, że nie powiem Ci tego, co chcesz usłyszeć, jeżeli jest to sprzeczne z moją wiedzą lekarską oraz doświadczeniem. Nie zgodzę się na zrobienie czegoś tylko dlatego, że jesteś gotów za to zapłacić. Nie będę próbował zaproponować ci droższej procedury ani nie polecę jej, tylko z tego powodu, że jest dla mnie bardziej dochodowa. Nie obiecam Ci rezultatów, o których wiem, że są nie do osiągnięcia w Twoim przypadku. Nie będę rekomendował procedury, która jest łatwiejsza dla mnie do wykonania, ale nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Nigdy nie naciskam na moich Pacjentów w celu szybszego podjęcia decyzji związanej z wykonaniem operacji i nie zgodzę się na wykonanie żadnej procedury, która mogłyby zaszkodzić twojemu fizycznemu, psychicznemu lub duchowemu samopoczuciu. 

Czego dowiesz się w trakcie konsultacji ze mną:

Przeprowadzane przeze mnie konsultacje mają mieć wyczerpujący charakter, zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie. Z tego powodu wizyta często trwa około godziny. Jako doświadczony specjalista chirurgii plastycznej  z Warszawy, wysłucham Twoich spostrzeżeń związanych z wyglądem i dowiem się dokładnie, co chcesz osiągnąć dzięki planowanej operacji.

Powiem i uzasadnię czy to, czego chcesz, jest rozsądne i wskazane. W przeciwnym razie wskażę, inną procedurę, którą polecam i powiem dlaczego właśnie ją. Przedstawię Tobie przykłady mojej pracy, w tym zdjęcia przed i po, dotyczące pacjentów, którzy mieli obawy i problemy podobne do Twojego. Wyjaśnię Ci, jak ewentualna procedura będzie przeprowadzona, i powiem dokładnie, czego możesz się spodziewać pod względem czasu dyskomfortu i powrotu do zdrowia oraz rezultatu. Nigdy się nie spieszę i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wiem, że Ty również często potrzebujesz czasu, aby podjąć świadomą decyzję. 

Zapraszam, dr Bartłomiej Zoń

usunięcie implantów

usuwanie implantów

Zazwyczaj piszę o powiększaniu piersi implantami. Usuwanie implantów piersiowych to zabieg, który wykonuje się nie tak…

Więcej…
biust

piersi

Z męskiego punktu widzenia piersi, uchodzą za jeden z najważniejszych atrybutów kobiet. Atrybut świadczący o ich atrakcyjności seksualnej. Co…

Więcej…

chirurgia-estetyczna.pl

error: www.chirurgplastyk.pl