chirurg plastyk

Konsultacje – może zacznę od tego, czego nie dowiesz się w trakcie konsultacji ze mną:

Jeżeli przeglądasz moją stronę, prawdopodobnie zastanawiasz się nad zmianą lub korekcją czegoś w Twoim wyglądzie.

Kilka razy „nie”

Jednak przed zapisaniem się na konsultacje, musisz mieć świadomość, że nie powiem Ci tego, co chcesz usłyszeć, jeżeli jest to sprzeczne z moją wiedzą lekarską oraz doświadczeniem. Nie zgodzę się na zrobienie czegoś tylko dlatego, że jesteś gotów za to zapłacić. Nie będę próbował zaproponować ci droższej procedury ani nie polecę jej, tylko z tego powodu, że jest dla mnie bardziej dochodowa. Nie obiecam Ci rezultatów, o których wiem, że są nie do osiągnięcia w Twoim przypadku. Nie będę rekomendował procedury, która jest łatwiejsza dla mnie do wykonania, ale nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Nigdy nie naciskam na moich Pacjentów w celu szybszego podjęcia decyzji związanej z wykonaniem operacji i nie zgodzę się na wykonanie żadnej procedury, która mogłyby zaszkodzić twojemu fizycznemu, psychicznemu lub duchowemu samopoczuciu. 

Czego dowiesz się w trakcie konsultacji ze mną:

Przeprowadzane przez mnie konsultacje mają mieć wyczerpujący charakter. Z tego powodu wizyta konsultacyjna często może nam zająć nawet godzinę. Jako doświadczony specjalista chirurgii plastycznej przyjmujący w Zon Clinic w Warszawie chętnie wysłucham wszystkich Twoich spostrzeżeń związanych z wyglądem i dowiem się dokładnie co chcesz osiągnąć dzięki planowanej operacji.

Powiem i uzasadnię czy to czego oczekujesz jest rozsądne i wskazane. W przeciwnym razie wskażę inną procedurę medyczną, którą polecam i uzasadnię dlaczego właśnie tą. Przedstawię przykłady mojej pracy, zdjęcia przed i po dotyczące Pacjentów, którzy mieli obawy i problemy podobne do Twojego. Wyjaśnię ci jak ewentualna procedura zostanie przez mnie przeprowadzona i powiem dokładnie czego możesz się spodziewać pod względem długości odczucia dyskomfortu, powrotu do zdrowia i końcowego rezultatu. W czasie konsultacji mam tyle czasu, żeby odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania. Wiem, że ty również potrzebujesz czasu, żeby podjąć świadomą decyzję.

Zapraszam, dr Bartłomiej Zoń

Zon Clinic Kazimierzowska 43, Warszawa

podniesienie piersi z powiększeniem

usuwanie implantów

Zazwyczaj piszę o powiększaniu piersi implantami. Usuwanie implantów piersiowych to zabieg, który wykonuje się nie tak…

Więcej…
biust

piersi

Z męskiego punktu widzenia piersi, uchodzą za jeden z najważniejszych atrybutów kobiet. Atrybut świadczący o ich atrakcyjności seksualnej. Co…

Więcej…

chirurgia-estetyczna.pl