Od początku studiów wiedziałem, że chirurgia plastyczna stanie się moją pasją. Latami dążyłem do osiągnięcia celu. Najpierw zdobywając specjalizację z chirurgii ogólnej, następnie z chirurgii plastycznej. Specjalista chirurgii plastycznej to tytuł, który wymaga ode mnie ciągłego poszerzania wiedzy. Ciągłego zdobywania doświadczenia, jak również wyobraźni, wielopłaszczyznowego spojrzenia, pokory oraz precyzji. Nie jest istotna ilość wykonanych operacji z chirurgii plastycznej. Za każdym razem czuję duże wyzwanie i ogromne poczucie odpowiedzialności.

Sukces i powodzenie operacji lub zabiegu zależy nie tylko od metody ich przeprowadzenia i procesu gojenia się ran. Te fundamenty są niezbędne. Przede wszystkim jednak najważniejsze jest doświadczenie i kreatywności. Z tego powodu każdego Pacjenta, jego pragnienia i oczekiwania, traktuję indywidualnie. Każdą operację lub zabieg wykonuję z należytym przygotowaniem i starannością. Moi Pacjenci muszą mieć pewność, że w pełni mogą mi zaufać.  W  Zon Clinic na warszawskim Mokotowie wykonuję pełen zakres zabiegów z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

zakres przeprowadzanych operacji z chirurgii plastycznej

Konsultuje oraz wykonuję zabiegi z zakresu:

  • chirurgii plastycznej twarzy plastyka nosa, korekcja uszu, lifting twarzy,
  • chirurgii plastycznej sylwetki liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, plastyka ud, plastyka ramion, przeszczep tkanki tłuszczowej,
  • chirurgii plastycznej piersi powiększanie piersi, powiększanie piersi z podniesieniem, zmniejszenie biustu
  • medycyny anti-aging

dr Bartłomiej Zoń specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

Dr Bartłomiej Zoń specjalista chirurgii plastycznej w 1999 r. ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Od 2001r. związany z Wojskowym Instytutem Medycznym CSK MON w Warszawie. W WIM CSK MON ukończył najpierw specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej WIM CSK MON (Kierownik Prof. Dr hab. Med. Marek Maruszyński) pod kierownictwem dr med. Macieja Koselaka. Następnie specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr med. Wojciecha Witkowskiego w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON (Kierownik Dr med. Wojciech Witkowski.  Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta. Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS). Od 2006 r. Dr Bartłomiej Zoń współpracował z Kliniką Chęciński oraz CM Damiana. Obecnie prowadzi klinikę chirurgii plastycznej Zon Clinic.

członek zwyczajny PTCHPRiE

szkolenia specjalistyczne

publikacje