Dlaczego twoja twarz wygląda na zmęczoną?

Patrzysz w lustro i nie możesz zrozumieć co się stało?  Wyglądasz dojrzalej niż w rzeczywistości? Nic nie stoi na przszkodzie, aby cofnąć czas pozostając jednocześnie w zgodzie z naturalnym wyglądem. Młodsza twarz to regularnie stosowana mezoterapia igłowa naprzemiennie z osoczem bogatopłytkowym. Oba te zabiegi w sposób wręcz niesamowity odżywią i ujędrnią skórę, twarzy i innych okolic. Spłycając jednocześnie drobne zmarszczki i bruzdy. Odbudowują braki kolagenu. Co najważniejsze, nie ingerują w naturalny wygląd twarzy i nie mają negatywnego wpływu na mimikę.

Młodsza twarz to również wygląd oczu

Plastyka powiek, to małoinwazyjna procedura. W zależności od wskazania chirurga plastyka można wykonać  jednoczasowo zarówno plasykę powiek górnych jak i dolnych. Zabieg ten znajduje się na 3 miejscu najczęściej wykonywanych procedur z zakresu chirurgii plastycznej wg. ASPS Plastic Surgery Statistic Report 2017 (źródło). Plasuje się zaraz za powiększaniem piersi i liposukcją. I nie ma w tym nic dziwnego, również w Polsce należy do najcześciej wykonywanych. Powód jest bardzo prosty: w spektakularny sposób odmładza wygląd całej twarzy. Spojrzenie odzyskuje dawną świeżość i blask. Niweluje drobne mzarszczki. Optycznie powiększa wygląd oczu a to wpływa na cały wyraz twarzy.

Lifting twarz

U niektórych osób jest to konieczność związana z przywróceniem młodszego wyglądu twarzy. Cel to odzyskanie dawnego owalu i napięcia skóry. Tu  mam do zaoferowania lifting nioeperacyjny, lub lifting klasyczny. Wszystko zależy od stopnia obwisłości skóry twarzy, głębokości zmarszczek i bruzd. Profesjonalnie wykonany lifting klasyczny twarzy pozwoli przez kilkanaście lat cieszyć się świeższym wyglądem. I jednocześnie zaznaczam, że wykonany przez profesjonalniego chirurga plastyka nie powoduje amimiczności twarzy i uśmiechu tzw. Jockera. Pomaga odmłodzić wygląd twarzy poprzez usunięcie lub zmianę pozycji nadmiaru skóry, tkanki tłuszczowej i głębokiej. Wszystko wykonane w ramach należytej staranności i z zachowniem umiaru, pozwala odzyskać pacjentom dawny uśmiech i czar.


PACJENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁA TA STRONA OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

USUWANIE ZMARSZCZEK:

usuwanie zmarszczek

REWITALIZACJA SKÓRY:

rewitalizacja skóry

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:

osocze bogatopłytkowe

MEZOTERAPIA:

mezoterapia

PLASTYKA POWIEK:

plastyka powiek | korekcja powiek

LIFTING BEZ SKALPELA:

Lifting bez skalpela | nici APTOS