Szczególnie skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, które negatywnie wpływają na jej nawilżenie. Klimatyzacja, słońce, wiatr,  zła dieta, stres, alkohol, palenie papierosów i wiele wiele innych  czynników niszczy stan naszej skóry. Jeżeli masz suchą, popielatą skórę, drobne płytkie zmarszczki, naczynka to należy o nią jak najszybciej zadbać. Intensywne nawilżenie skóry to warunek konieczny.

mezoterapia osocze

odżywienie skóry od wewnątrz

Nie wystarczy tylko i wyłącznie picie wody we wskazanych ilościach oraz używanie kremów na noc i na dzień. Konieczne jest odżywienie skóry od wewnątrz. Z czasem pewne efekty braku należytego dbania o skórę są nieodwracalne. O ile można uniknąć ingerencji chirurgicznej lub zdecydowanie ją opóźnić konieczne jest zadbanie o skrę. Intensywne nawilżenie skóry to seria zabiegów mezoterapii naprzemiennie z osoczem bogatopłytkowym. Tym właśnie jest właściwa pielęgnacja. Podasz skórze odpowiednie składniki odżywcze, które poprawią jej napięcie, kolor i nawilżenie. Zniwelujesz płytkie zmarszczki. Unikniesz efektu sztucznej maski.

intensywne nawilżenie skóry to seria zabiegów

Zalecane serie to 3 etapy. Pierwszy to trzy zbiegi co dwa tygodnie. Drugi po jednym zabiegu przez trzy miesiące. Etap trzeci ma na celu utrzymanie efektu i jest to jeden lub dwa zabiegi w ciągu roku. Pamiętaj, że tak intensywne nawilżenie skóry bardzo opóźnia proces starzenia się skóry twarzy, szyi i dłoni.

nawilżaj skórę cały rok

W przypadku mezoterapii igłowej nie ma wskazań co do wieku. Wyznacznikiem jest tu stan skóry. Jeżeli skóra nie jest radykalnie przesuszona zaleca się wykonywanie mezoterapii profilaktycznie 1 – 2  ciągu roku. Mezoterapia igłowa w przeciwieństwie do laserowej może być wykonywana przez cały rok. Tak więc o swoją skórę możesz zacząć dbać już teraz.

skóra nawilżona i jędrna dzięki twojej rutynie

Często pacjentki trafiają do mnie z bardzo złym stanem skóry. Zazwyczaj jest to spowodowane brakiem czasu, odkładaniem decyzji z miesiąca na miesiąc – w sumie myślę, że brakuje im pewnej świadomości. W przypadku intensywnego nawilżenia skóry należy uznać, że jest to rutyna. Wpisać to na sztywno w kalendarz i nie minimalizować znaczenia tego zabiegu. Efekty będą spektakularne. Skóra jędrna, rozświetlona i intensywnie nawilżona. Zdecydowanie opóźni się proces starzenia obszarów poddanych mezoterapii na przestrzeni lat.

 


 

PACJENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁA TA STRONA OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE:

osocze bogatopłytkowe odnowa komórkowa skóry

LIGHT EYES ULTRA:

cienie pod oczami | Light Eyes Ultra

MEZOTERAPIA:

mezoterapia