Mniejsza broda, czyli mniej wydatna i mniej wystająca jest marzeniem wielu osób, które codziennie żyją z kompleksem dużej, wystającej brody.

Mniejsza broda proporcjonalny profil

Zabieg resekcji bródki pozwala na spełnienie tego marzenia. Twarz nabiera bardziej subtelnego wyrazu. Profil staje się bardziej proporcjonalny. Dr Zoń w czasie konsultacji oceni, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu resekcji bródki metodami wykonywanymi przez specjalistów chirurgii plastycznej, czy konieczna będzie konsultacja u chirurga szczękowego. W większości przypadków zgłaszający się pacjenci, kwalifikują się do plastycznej korekcji brody. Korekcja bródki wymaga ogromnej precyzji w celu nadania brodzie odpowiedniego rozmiaru i kształu, czyli jej idealnego wymodelowania. W czasie konsultacji dr Zoń zaproponuje i omówi technikę, którą zredukuje część żuchwową bródki. Efekt wizualny po zabiegu jest widoczny natychmiast. Proces rekonwalescencji przebiega małoinwazyjnie. Pacjenci szybko wracają do normalnego funkcjonowania.

Plastyka nosa a korekcja bródki

Oprócz osób na codzień borykających się z kompleksem dużej brody, zabiegowi zmiany jej wielkości i kształtu często poddają się pacjenci po plastyce nosa. Zmiana kształtu i wielkości nosa może, ale nie musi mieć wpływ na większą ekspozycję brody. W celu uzyskania właściwych proporcji twarzy, w niekórych przypadkach również pacjenci z tej grupy decydują się na redukcję bródki w celu uzyskania finalnie oczekiwanego efektu. Reskcję bródki można połaczyć z operacyjną zmianą kształtu nosa.

Zabiegi resekcji bródki wykonuję w kameralnej klinice chirurgii plastycznej Zon Clinic z pełnoprofilową salą operacyjną. Zapewniamy indywiduale podejście do pacjenta oraza pełną dyskrecję. Opiekę przed i po zabiegu nad Państwem będzie sprawował Zespół Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wiedzą jak specyficzną i wymgającą dziedziną jest chirurgia plastyczna. Nasi Pacjenci doceniają pełną intymność, którą zapewniamy im w ciągu całego procesu – od momentu konsultacji, przez dzień zabiegu, aż do końca procesu rekonwalescencyjnego.


PACJENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁA TA STRONA OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

RESEKCJA BRÓDKI

resekcja bródki | korekcja brody

IMPLANT BRÓDKI

implant bródki | implanty twarzowe

KONTAKT DR ZOŃ

KONTAKT ZON CLINIC