FINANSOWANIE

finansowanie operacji i zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Szanowni Państwo,

dla części z Państwa finansowanie operacji plastycznych jest krokiem w procesie podejmowania decyzji, który uniemożliwia jego realizację. Operacje z zakresu prywatnej chirurgii plastycznej np. powiększanie piersi czy odsysanie tłuszczu nie podlegają refundacji. Obecnie wszystkie usługi z zakresu chirurgii plastycznej, oraz medycyny estetycznej są dostępne bez konieczności angażowania własnych środków finansowych w oparciu o program MediRaty. W momencie kiedy koszty leczenia przestają być barierą, łatwiej jest  dostosować indywidualny plan leczenia do oczekiwań Pacjenta.

MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony przez Pacjentów najlepszych klinik ogólnie dostępny system ratalnego finansowania usług w branży medycznej, który jednocześnie zapewni:

  • brak wstępnych opłat
  • gwarancję najniższej raty
  • prostą i szybką procedurę
  • kwotę finansowania do 50 tys. Zł
  • okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy)

 PROGRAM MediRaty KROK PO KROKU:

Zabiegi z zakresu prywatnej chirurgii plastycznej należą do grupy zabiegów nierefundowanych.  Wielu osób uważa, że nie są osiągalne finansowo. Jednak dzięki dostępności szerokiej gamy ofert kredytowych, praktycznie większość pacjentów, którzy nie mogą lub nie chcą jednorazowo płacić za operację ma możliwość rozłożenia jej na raty.

1. Ustal z chirurgiem plastykiem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

2. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat. Istnieje również możliwość złożenia wniosku przez formularz elektroniczny.

3. Konsultant zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, po czym przedstawi Ci indywidualnie przygotowaną ofertę.

4. Po telefonicznym zaakceptowaniu warunków kredytowania leczenia przyjedzie do Ciebie kurier w celu podpisania umowy.

5. Środki na sfinansowanie zabiegu lub operacji w ustalone kwocie są przelewane bezpośrednio na konto Kliniki, w której poddasz się operacji.

6. W zaplanowanym terminie w  odbywa się zabieg z zakresu chirurgii plastycznej.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

Informacje opublikowane w zakładce “finansowanie”nie stanowią porad o charakterze doradztwa finansowego.. Treści te mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane jako specjalistyczne porady lub zalecenia.

Pacjenci, których interesowała, ta strona oglądali też:

POWIĘSKASZANIE PIERSI

powiększanie piersi

PLASTYKA BRZUCHA

plastyka brzucha

CENNIK

CENNIK

error: www.chirurgplastyk.pl