Liposukcja, inaczej odsysanie tłuszczu. Wymodelowanie sylwetki to procedura umożliwiająca usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej (zmniejszenie objętości danego obszaru), przy jednoczesnym wymodelowaniu określonych części ciała. Liposukcja nie zastępuje diety i ćwiczeń fizycznych, ale pozwala na wyeliminowanie zlokalizowanych w niechcianych okolicach złogów tłuszczu, które ze względu na cechy genetyczne nie mogą zostać utracone w sposób naturalny.

wymodelowanie sylwetki dla kogo?

Pozbądź się upartych złogów tkanki tłuszczowej. Odsysanie tłuszczu to metoda na usunięcie nadmiaru tłuszczu z okolic, w  których po prostu nie zniknie on samoczynnie, bez względu na to, co robisz. Pozwala wymodelować wiele części ciała, w tym uda, ramiona, szyję, biodra, talię, plecy, klatkę piersiową, policzki, brodę, łydki i kostki. Jeśli jesteś po ciąży i walczysz ze zrzuceniem wagi po urodzeniu dziecka, procedura odsysania tkanki tłuszczowej może być dobrym rozwiązaniem. Dr Zoń może nawet połączyć liposukcję z liftingiem piersi, lub powiększeniem piersi.

liposukcja to nie jest leczenie otyłości

Operacja liposukcji, czyli wymodelowania sylwetki w oczekiwanych obszarach nie jest leczeniem otyłości i nie zastępuje regularnych ćwiczeń oraz dobrych nawyków żywieniowych. Przed jej wykonaniem musisz być w dobrej kondycji fizycznej. W czasie konsultacji dr Zoń dokładnie i przejrzyście opowie o tym, co można osiągnąć w ramach redukcji i wymodelowania sylwetki wykonując zabieg liposukcji, a czego nie. Jest to czas na omówienie twoich oczekiwań, jak również rozwianie obaw związanych z liposukcją. Zabieg odsysania tłuszczu z jednej strony przynosi bardzo dobre efekty, jest jednak zabiegiem rozległym i długim. Wykonywanym w znieczuleniu ogólnym. Jak każda procedura medyczna niesie ze sobą ryzyko. Z tego powodu na konsultacje i zabieg umów się do specjalisty chirurgii plastycznej. Zminimalizuj ewentualne ryzyko związane z odsysaniem tłuszczu, czyli ryzko związane z twoim zdrowiem jak również z rezultatem estetycznym po operacji. Nie ryzukuj sobą.


PACJENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁA TA STRONA OGLĄDALI RÓWNIEŻ:

ODSYSANIE TŁUSZCZU | LIPOSUKCJA

odsysanie tłuszczu | liposukcja

PLASTYKA BRZUCHA

plastyka brzucha

KONTAKT DR BARTŁOMIEJ ZOŃ

KONTAKT | DR ZOŃ | KLINIKA CHĘCIŃSKI | WARSZAWA

LIPOSUKCJA SPOSOBEM NA UTRATĘ WAGI

liposukcja sposobem na utratę wagi

PCHP

chirurgia-estetyczna