Twoja skóra  straciła napięcie a twoja twarz swój dawny owal? Do tego wyglądasz wiecznie na osobę zmęczoną a co jest z tym związane starszą niż jesteś w rzeczywistości? To oznacza, że konieczna jest rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu.

nie czekaj na lifting zadbaj o skórę

Rewitalizacja skóry przywróci jej utraconą witalność i kondycję. Nie mam na myśli laserów i podobnych im urządzeń. Z mojej praktyki wynika, że do tej pory nic nie jest bardziej skuteczne niż sukcesywnie wykonywane zabiegi mezoterapii, osocza bogatopłytkowego czy kolagenu. Do tego wcześniej możemy odpowiednio przygotować skórę wykonując peelingi. A po serii uderzeniowej zabiegów głębsze zmarszczki (o ile są) usunąć przy pomocy wypełniaczy. Trudniej jest cofnąć oznaki starzenia się skóry. Zdecydowanie łatwiej jest opóźnić ten proces. Często ratunkiem dla pacjentów, którzy bagatelizowali ten problem jest tylko chirurgiczny lifting.

mezoterapia, kolagen i osocze

Zabiegi z tej grupy na skórę twarzy, szyi i dekoltu przynoszą wspaniałe rezultaty i to długofalowe rezultaty. Niestety nie wystarczy wykonanie jednego czy dwóch zabiegów. Wskazane jest wykonanie serii uderzeniowej a następnie 2-3 razy w roku podtrzymującej uzyskany efekt. Zdecydowanie poprawią napięcie i koloryt skóry. Usuną drobne zmarszczki. Rozświetlą twarz. Pacjentki, które sukcesywnie wykonują zabiegi z tej grupy zabiegów medycyny estetycznej od kilku lat a są już w wieku dojrzałym mogą niejednokrotnie pochwalić się napięciem i kolorytem skóry godnym nastolatków. Wszystko zależy od tego w jakim stanie Twoja skóra jest w momencie rozpoczęcia rewitalizacji.

rewitalizacja skóry to inwestycja na przyszłość

Skóra jest naszym największym organem. Jest to bardzo ważny narząd, który spełnia liczne funkcje ochronne i reguluje temperaturę ciała. Skóra twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, która nie jest zazwyczaj osłonięta jest najbardziej narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Klimatyzacja, zanieczyszczenie powietrza, wiatr, słońce to wszytko i wiele innych nie jest jej sprzymierzeńcem. Iniekcyjna regularna aktywacja funkcji biologicznych skóry wymienionych obszarów radykalnie pomoże stawić opór mechanicznemu zniszczeniu oraz spowolni proces starzenia. Rewitalizacja skóry pozwoli ją odpowiednio nawilżyć, umożliwi  odzyskanie dawnego napięcia i blasku. Zlikwiduje niechciane zmarszczki.

Polecam 3 fazowy program rewitalizujący:

program diagnostyczno-terapeutyczny skóry twarzy

MEDYCYNA ESTETYCZNA