członek zwyczajny PTCHPRiE

Published by chirurg plastyk on

Jeżeli poważnie rozważasz wykonie zabiegu z dziedziny chirurgii plastycznej, np. powiększenie piersi czy plastykę nosa, umów się na konsultację do specjalisty chirurgii plastycznej. Ty również masz wpływ na zminimalizowanie ryzyka związanego z operacją i jej efektami, decydując się na wizytę u certyfikowanego chirurga plastyka a nie u lekarza “pasjonata chirurgii estetycznej, czy plastycznej”.

członek zwyczajny PTCHPRiE

Dr Bartłomiej Zoń jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Członek zwyczajny PTCHPRiE. Członkiem zwyczajnym Polskiego   Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej może być osoba, która jest chirurgiem specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej, posiadającym prawo wykonywania zawodu lekarza na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w ramach prywatnej praktyki zawodowej. Więcej informacji o dr Bartłomiej Zoniu znajdziesz tutaj.

.członek zwyczajny PTCHPRiE

zabiegi:

Dr Bartłomiej Zoń przeprowadza konsultacje oraz zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonuje zabiegi takie jak plastyka powiek, nosa, ud i ramion, zajmuje się także plastyką brzucha, ramion oraz pośladków. Przeprowadza zabiegi odsysania tłuszczu (liposukcja). Koryguje niedoskonałości małżowin usznych, wykonuje lifting twarzy oraz zabiegi z użyciem implantów twarzowych. Przeprowadza operacje plastyczne piersi (powiększanie, podnoszenie i zmniejszanie), oferuje również zabiegi rekonstrukcyjne piersi oraz plastykę brodawek piersiowych. Na jego pomoc mogą liczyć mężczyźni z ginekomastią. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, w tym procedury z zastosowaniem wypełniaczy, toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. Doktor wykorzystuje również kolagen i nici liftingujące. Przeprowadza peelingi, mezoterapię oraz zabiegi z plazmą medyczną.

dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk

powiększanie piersi

PCHP

Powiększanie piersi info


1 Comment

chirurgia plastyczna piersi | dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyczny Warszawa · 30 stycznia 2018 at 14:17

[…] członek zwyczajny PTCHPRiE […]

Comments are closed.

error: www.chirurgplastyk.pl