kontakt


Konsultuje oraz  wykonuje operacje z zakresu chirurgii plastycznej i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie. Kontakt do mnie bezpośredni lub przez Kliniki z którymi współpracuję znajdą Państwo poniżej.

  M: 605 206 407

Wiele lat zdobywałem doświadczenie pod okiem mentorów chirurgii plastycznej. Niezależnie od ilości wykonanych operacji i zabiegów, za każdym razem konsultując i operując czuje duże wyzwanie i ogromne poczucie odpowiedzialności. Zadowolenie Pacjentów z efektu końcowego zależy nie tylko od metody przeprowadzenia przeze mnie operacji, zabiegu oraz procesu gojenia. Zależy przede wszystkim od zdobytego doświadczenia. Właśnie z tego powodu, do każdego z moich Pacjentów podchodzę bardzo indywidualnie. Zdaję sobie sprawę, że jestem po to aby spełnić jego pragnienia i oczekiwania, naturalnie o ile jest to możliwe. Każdą operację, lub zabieg wykonuję z należytym przygotowaniem i starannością. Moi Pacjenci muszą mieć pewność, że w pełni mogą mi zaufać. Dla każdego rezerwuję odpowiednią ilość czasu, przeprowadzam szczegółowy wywiad lekarski. Ustalam wskazania i przeciwwskazania, wreszcie dokładnie informuję o rekonwalescencji po zabiegu. Zapewniam pełną opiekę pooperacyjną oraz całkowitą dyskrecję.

KLINIKA CHĘCIŃSKI | DR BARTŁOMIEJ ZOŃ CHIRURG PLASTYK WARSZAWA | KAZIMIERZOWSKA 43 | kontakt  T: 22 848 7115

Współpracuję z renomowaną Kliniką Chęciński w Warszawie. Klinika dr Jerzego Chęcińskiego to klinika chirurgii plastycznej na światowym poziomie. Jedna z najdłużej funkcjonujących prywatnych klinik w Warszawie.Klinika Chęciński jest kameralnym miejscem z pełnoprofilową salą operacyjną. Profesjonalizm, szeroka wiedza poparta bogatym doświadczeniem, indywidualne podejście do pacjenta, to główne atuty naszego Zespołu. Klinika Chęciński znajduje się w Warszawie na górnym Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej 43.

CHIRURGIA PLASTYCZNA WARSZAWA CM DAMIANA SZPITAL DAMIANA | WAŁBRZYSKA 46 | kontakt T: 22 566 22 22

Z Centrum Medycznym Damiana współpracuję od ponad 10 lat. Wykonuję pełen zakres zabiegów z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Zapewniamy odpowiednie warunki do przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów. Kontakt z dr Zoniem jest możliwy w dwóch placówkach CM Damiana. Pierwsza mieści się przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie a druga to Al. Komisji Edukacji Narodowej 85 w Warszawie. Szpital Damiana, w którym wykonywane są opweracje funkcjonuje na warszawskim rynku medycznym od 1994 r. Jest to pierwszy prywatny szpital W Warszawie. Mieści się przy ul. Wałbrzyskiej 46.

 

powered by Estheticon.pl